Contact

Algemeen Secretariaat
Annemie Verschraegen
secretariaat@campuskajee.be
T: 03 658 83 92
F: 03 641 86 76
Campusregisseur omgeving faciliteiten
Bart Laerenbergh
b.laerenbergh@campuskajee.be
T: 03 641 86 71

Campusregisseur onderwijs en verblijf
Els Verhoeven
e.verhoeven@campuskajee.be
T: 03 641 86 72

Campusregisseur welbevinden en ontwikkeling
Elena Ballardini
e.ballardini@campuskajee.be
T: 03 641 86 73
Contactgegevens verblijf
Internaat Lager onderwijs
0488 50 91 85 (vanaf 20.00u)

Internaat Secundair
secundair@campuskajee.be
T: 03 641 86 78
GSM: 0488 50 84 12
ICT-coördinator
ICT@campuskajee.be

Zorgcoördinator
Zorg@campuskajee.be

Ouderraad
ouderraad@campuskajee.be