• 06/10

    Oudercontact externen

  • 06/10

    Zoo Planckendael L1-2

  • 07/10

    Oudercontact internen

  • 11/10

    Zwemmen 1-2-3

  • 20/10

    Kijkmoment nieuwe leerlingen 17u30

  • 25/10

    Zwemmen 1-2-3

  • 26/10

    Herfstwandeling L2

  • 27/10

    Rapport 1

  • 29/10

    Begin herfstvakantie

  • 06/11

    Einde herfstvakantie

  • 08/11

    Zwemmen 1-2-3

  • 09/11

    Cultureel centrum 2,5 en 3-jarigen

  • 11/11

    Wapenstilstand

  • 14/11

    Kijkmoment nieuwe leerlingen 17u30

  • 15/11

    Cultureel centrum L1-2

  • 17/11

    Suske en Wiskemuseum L3

  • 17/11

    Urania L4

  • 18/11

    Cultureel centrum 2,5 en 3-jarigen

  • 22/11

    Zwemmen 1-2-3

  • 25/11

    Griezeltocht ouderraad

  • 01/12

    Technopolis L5-6

  • 02/12

    Sint op school

  • 06/12

    Zwemmen 2-4-5-6

  • 13/12

    Cultureel centrum 4 en 5-jarigen

  • 16/12

    Kersthappening

  • 20/12

    Zwemmen 2-4-5-6

  • 23/12

    Cultureel centrum workshop 4 en 5-jarigen

  • 24/12

    Begin Kerstvakantie

  • 25/12

    Kerstmis

  • 08/01

    Einde Kerstvakantie

  • 17/01

    Zwemmen 2-4-5-6

  • 18/01

    Haar en Snaar L4-5-6

  • 23/01

    Bezoek Schoten L4

  • 25/01

    Kijkmoment nieuwe leerlingen 13u30

  • 26/01

    Rapport 2

  • 26/01

    Oudercontact KS 2,5-3-4jarigen + externen 1-2-3-4-5

  • 26/01

    Cultureel centrum workshop L3

  • 27/01

    Oudercontact internen

  • 31/01

    Zwemmen 2-4-5-6

  • 04/02

    Kijkmoment nieuwe leerlingen 10u00

  • 06/02

    JEF Mini-movies L3

  • 07/02

    Cultureel centrum L1-2

  • 10/02

    Kaas- en wijnavond + kinderdisco ouderraad

  • 13/02

    Cultureel centrum workshop L1-2

  • 14/02

    Zwemmen 2-4-5-6

  • 14/02

    Cultureel centrum 2,5 en 3-jarigen

  • 16/02

    Oudercontact L6 + 5-jarigen

  • 18/02

    Begin krokusvakantie

  • 26/02

    Einde krokusvakantie

  • 28/02

    Zwemmen 2-4-5-6

  • 14/03

    Zwemmen 1-3-4-5

  • 17/03

    Cultureel centrum L5-6

  • 24/03

    Bloembollen en kruidenverkoop ouderraad

  • 28/03

    Zwemmen 1-3-4-6

  • 30/03

    Rapport 3

  • 01/04

    Begin Paasvakantie

  • 09/04

    Pasen

  • 16/04

    Einde Paasvakantie

  • 25/04

    Zwemmen 1-3-4-5

  • 28/04

    Cultureel centrum 2,5 en 3-jarigen

  • 01/05

    Feest van de Arbeid

  • 06/05

    Groot Scholentornooi (voelbaltornooi)

  • 09/05

    Zwemmen 1-3-4-6

  • 11/05

    MUHKA + FOMU L4

  • 17/05

    Pedagogische studiedag

  • 18/05

    Hemelvaart

  • 19/05

    Brugdag

  • 22/05

    Boerderijklassen L3

  • 22/05

    Sportdag de Lilse Bergen L1-2

  • 23/05

    Boerderijklassen L3

  • 23/05

    Zwemmen 1-2-4-6

  • 24/05

    Boerderijklassen L3

  • 25/05

    Boerderijklassen L3

  • 26/05

    Boerderijklassen L3

  • 28/05

    Pinksteren

  • 29/05

    Pinkstermaandag

  • 01/06

    Dippidoe L1-2

  • 04/06

    Campusfeest

  • 06/06

    3-daagse L5-6

  • 06/06

    Zwemmen 1-2-3-4

  • 07/06

    3-daagse L5-6

  • 08/06

    3-daagse L5-6

  • 09/06

    Pedagogische studiedag

  • 12/06

    Facultatieve verlofdag 2

  • 19/06

    Sportdag Fietstocht St-Job L1-2

  • 20/06

    Zwemmen 1-3-4-5

  • 20/06

    De Kloek KS

  • 22/06

    Pennenzakkenrock L5-6

  • 27/06

    Proclamatie L6

  • 28/06

    Proclamatie 5-jarigen

  • 29/06

    Rapport 4

  • 30/06

    Oudercontact KS + LS